315MXC150MEFC20X35
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 315MXC150MEFC20X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SNAP TERMINAL
Podatkovni listi: 1.315MXC150MEFC20X35.pdf2.315MXC150MEFC20X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 315MXC150MEFC20X35
Številka dela 315MXC150MEFC20X35 Proizvajalec Rubycon
Opis SNAP TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17284 pcs Podatkovni list 1.315MXC150MEFC20X35.pdf2.315MXC150MEFC20X35.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.148A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
315MXC180MEFC22X35
315MXC180MEFC22X35
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Na zalogi: 45233 pcs
Prenesi: 315MXC180MEFC22X35.pdf
RFQ
315MXC180MEFC20X40
315MXC180MEFC20X40
Proizvajalci: Rubycon
Na zalogi: 33037 pcs
Prenesi: 315MXC180MEFC20X40.pdf
RFQ
315MT
315MT
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC