2SWZ330MR15
RubyconRubycon
2SWZ330MR15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SWZ330MR15
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Podatkovni listi: 2SWZ330MR15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2SWZ330MR15
Številka dela 2SWZ330MR15 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4315 pcs Podatkovni list 2SWZ330MR15.pdf
Napetost - ocenjena 2V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SWZ
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.7A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1605-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm natančen opis 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 15 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose