2SWZ330M1.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SWZ330M1.9X7.3
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Podatkovni listi: 2SWZ330M1.9X7.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2SWZ330M1.9X7.3
Številka dela 2SWZ330M1.9X7.3 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112786 pcs Podatkovni list 2SWZ330M1.9X7.3.pdf
Napetost - ocenjena 2V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SWZ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm
natančen opis 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF