25MU104MZ22012
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25MU104MZ22012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805
Podatkovni listi: 25MU104MZ22012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25MU104MZ22012
Številka dela 25MU104MZ22012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 96013 pcs Podatkovni list 25MU104MZ22012.pdf
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU