25MU104MZ12012
RubyconRubycon
25MU104MZ12012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25MU104MZ12012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805
Podatkovni listi: 25MU104MZ12012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25MU104MZ12012
Številka dela 25MU104MZ12012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 25VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57686 pcs Podatkovni list 25MU104MZ12012.pdf
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 0.1µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije DC Link, DC Filtering