25LSW390000MEFC90X141
RubyconRubycon
25LSW390000MEFC90X141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LSW390000MEFC90X141
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 390000UF 20% 25V SCREW
Podatkovni listi: 1.25LSW390000MEFC90X141.pdf2.25LSW390000MEFC90X141.pdf3.25LSW390000MEFC90X141.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LSW390000MEFC90X141
Številka dela 25LSW390000MEFC90X141 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 390000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 27.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 29.376A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.630" (143.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 390000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 390000µF Aplikacije General Purpose