25LSQ82000MEFC51X83
RubyconRubycon
25LSQ82000MEFC51X83 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25LSQ82000MEFC51X83
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW
Podatkovni listi: 1.25LSQ82000MEFC51X83.pdf2.25LSQ82000MEFC51X83.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25LSQ82000MEFC51X83
Številka dela 25LSQ82000MEFC51X83 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82000UF 20% 25V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2590 pcs Podatkovni list 1.25LSQ82000MEFC51X83.pdf2.25LSQ82000MEFC51X83.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 10A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.8A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 3.386" (86.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 82000µF Aplikacije General Purpose