250CFX22MEFCT810X20
RubyconRubycon
250CFX22MEFCT810X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250CFX22MEFCT810X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.250CFX22MEFCT810X20.pdf2.250CFX22MEFCT810X20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 250CFX22MEFCT810X20
Številka dela 250CFX22MEFCT810X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 453206 pcs Podatkovni list 1.250CFX22MEFCT810X20.pdf2.250CFX22MEFCT810X20.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose