250CFX10MEFCT810X16
RubyconRubycon
250CFX10MEFCT810X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 250CFX10MEFCT810X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.250CFX10MEFCT810X16.pdf2.250CFX10MEFCT810X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 250CFX10MEFCT810X16
Številka dela 250CFX10MEFCT810X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 530706 pcs Podatkovni list 1.250CFX10MEFCT810X16.pdf2.250CFX10MEFCT810X16.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 300mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose