200MXY470MEFC20X45
RubyconRubycon
200MXY470MEFC20X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200MXY470MEFC20X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200MXY470MEFC20X45.pdf2.200MXY470MEFC20X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200MXY470MEFC20X45
Številka dela 200MXY470MEFC20X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35557 pcs Podatkovni list 1.200MXY470MEFC20X45.pdf2.200MXY470MEFC20X45.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.41A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.6638A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.315" (8.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose