200MXY330MEFC22X30
RubyconRubycon
200MXY330MEFC22X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200MXY330MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200MXY330MEFC22X30.pdf2.200MXY330MEFC22X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200MXY330MEFC22X30
Številka dela 200MXY330MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35869 pcs Podatkovni list 1.200MXY330MEFC22X30.pdf2.200MXY330MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.416A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.315" (8.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose