200LLE10MEFC8X11.5
RubyconRubycon
200LLE10MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LLE10MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200LLE10MEFC8X11.5.pdf2.200LLE10MEFC8X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200LLE10MEFC8X11.5
Številka dela 200LLE10MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 215154 pcs Podatkovni list 1.200LLE10MEFC8X11.5.pdf2.200LLE10MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija LLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 152mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1175
200LLE10MEFC8X115
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF