200LEX8.2MEFC8X9
RubyconRubycon
200LEX8.2MEFC8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200LEX8.2MEFC8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 8.2UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.200LEX8.2MEFC8X9.pdf2.200LEX8.2MEFC8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200LEX8.2MEFC8X9
Številka dela 200LEX8.2MEFC8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 8.2UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170546 pcs Podatkovni list 1.200LEX8.2MEFC8X9.pdf2.200LEX8.2MEFC8X9.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija LEX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 66mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 125mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2704
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 8.2µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 8.2µF