180KXF270MEFC22X20
pregled izdelka
Številka dela: 180KXF270MEFC22X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.180KXF270MEFC22X20.pdf2.180KXF270MEFC22X20.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180KXF270MEFC22X20
Številka dela 180KXF270MEFC22X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48248 pcs Podatkovni list 1.180KXF270MEFC22X20.pdf2.180KXF270MEFC22X20.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.425A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
180KXF220MEFC22X20
180KXF220MEFC22X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 180V SNAP
Na zalogi: 36035 pcs
Prenesi: 180KXF220MEFC22X20.pdf
RFQ
180KXF470MEFC30X20
180KXF470MEFC30X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Na zalogi: 37552 pcs
Prenesi: 180KXF470MEFC30X20.pdf
RFQ
180FM
180FM
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC