180KXF220MEFC22X20
pregled izdelka
Številka dela: 180KXF220MEFC22X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 180V SNAP
Podatkovni listi: 1.180KXF220MEFC22X20.pdf2.180KXF220MEFC22X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 180KXF220MEFC22X20
Številka dela 180KXF220MEFC22X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 180V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36035 pcs Podatkovni list 1.180KXF220MEFC22X20.pdf2.180KXF220MEFC22X20.pdf
Napetost - ocenjena 180V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.35A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
180KXF390MEFC25X20
180KXF390MEFC25X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 390UF 20% 180V SNAP
Na zalogi: 36227 pcs
Prenesi: 180KXF390MEFC25X20.pdf
RFQ
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: PLUG COMPONENT NOMINAL CURRENT:
Na zalogi: 4746 pcs
Prenesi: 1809995.pdf
RFQ
180FM
180FM
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC