16ZLS470MEFC8X11.5
RubyconRubycon
16ZLS470MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLS470MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLS470MEFC8X11.5.pdf2.16ZLS470MEFC8X11.5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLS470MEFC8X11.5
Številka dela 16ZLS470MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 190610 pcs Podatkovni list 1.16ZLS470MEFC8X11.5.pdf2.16ZLS470MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 495mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 900mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2570
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 62 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose