16ZLS3300MEFC12.5X30
RubyconRubycon
16ZLS3300MEFC12.5X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16ZLS3300MEFC12.5X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16ZLS3300MEFC12.5X30.pdf2.16ZLS3300MEFC12.5X30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 16ZLS3300MEFC12.5X30
Številka dela 16ZLS3300MEFC12.5X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75269 pcs Podatkovni list 1.16ZLS3300MEFC12.5X30.pdf2.16ZLS3300MEFC12.5X30.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.415A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.45A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2580
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 13 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose