16WA2200MEFC16X16
pregled izdelka
Številka dela: 16WA2200MEFC16X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16WA2200MEFC16X16.pdf2.16WA2200MEFC16X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16WA2200MEFC16X16
Številka dela 16WA2200MEFC16X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 252582 pcs Podatkovni list 1.16WA2200MEFC16X16.pdf2.16WA2200MEFC16X16.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.265A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose