16WA10000MEFCGC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 16WA10000MEFCGC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.16WA10000MEFCGC18X25.pdf2.16WA10000MEFCGC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 16WA10000MEFCGC18X25
Številka dela 16WA10000MEFCGC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72018 pcs Podatkovni list 1.16WA10000MEFCGC18X25.pdf2.16WA10000MEFCGC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija WA Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose