160LEX10MEFC8X9
RubyconRubycon
160LEX10MEFC8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160LEX10MEFC8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Podatkovni listi: 1.160LEX10MEFC8X9.pdf2.160LEX10MEFC8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160LEX10MEFC8X9
Številka dela 160LEX10MEFC8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186866 pcs Podatkovni list 1.160LEX10MEFC8X9.pdf2.160LEX10MEFC8X9.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija LEX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 133mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2694
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 10µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160LEC
160LEC
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 160A 690V AC TYPE T BRITISH
Na zalogi: 1011 pcs
Prenesi:
RFQ
160LET
160LET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 160A 240VAC/150VDC
Na zalogi: 1009 pcs
Prenesi: 160LET.pdf
RFQ
160KXF680MEFC35X20
160KXF680MEFC35X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP