160KXF680MEFC35X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160KXF680MEFC35X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: 1.160KXF680MEFC35X20.pdf2.160KXF680MEFC35X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160KXF680MEFC35X20
Številka dela 160KXF680MEFC35X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23678 pcs Podatkovni list 1.160KXF680MEFC35X20.pdf2.160KXF680MEFC35X20.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.51A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.265A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160LEX15MEFC8X11.5
160LEX15MEFC8X11.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
Na zalogi: 160635 pcs
Prenesi: 160LEX15MEFC8X11.5.pdf
RFQ
160H56
160H56
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Na zalogi: 4825 pcs
Prenesi: 160H56.pdf
RFQ
160LET
160LET
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 160A 240VAC/150VDC
Prenesi: 160LET.pdf
160K12
160K12
Opis: XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Prenesi: 160K12.pdf
160LEX22MEFC10X12.5
160LEX22MEFC10X12.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Prenesi: 160LEX22MEFC10X12.5.pdf
160J10
160J10
Prenesi: 160J10.pdf
160H28
160H28
Prenesi: 160H28.pdf
160LEX15MEFC10X9
160LEX15MEFC10X9
Prenesi: 160LEX15MEFC10X9.pdf
160LEX10MEFC8X9
160LEX10MEFC8X9
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Prenesi: 160LEX10MEFC8X9.pdf
160H34
160H34
Prenesi: 160H34.pdf
160LEC
160LEC
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 160A 690V AC TYPE T BRITISH
Prenesi:
160H40
160H40
Prenesi: 160H40.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%