121MPE333J
RubyconRubycon
121MPE333J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 121MPE333J
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: 121MPE333J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 121MPE333J
Številka dela 121MPE333J Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50413 pcs Podatkovni list 121MPE333J.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Serija MPE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1189-2132
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.033µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.033µF
Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Podobni izdelki
121NQ035-1
121NQ035-1
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: DIODE SCHOTTKY 35V 120A PRM1-1
Na zalogi: 3896 pcs
Prenesi: 121NQ035-1.pdf
RFQ
121I,BK
121I,BK
Proizvajalci: Serpac Electronic Enclosures
Opis: BOX ABS BLACK 4.1"L X 2.6"W
Na zalogi: 14090 pcs
Prenesi: 121I,BK.pdf
RFQ
Opis: DIODE SCHOTTKY 40V 120A PRM1-1