121MPE153J
RubyconRubycon
121MPE153J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 121MPE153J
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 5% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: 121MPE153J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 121MPE153J
Številka dela 121MPE153J Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.015UF 5% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72672 pcs Podatkovni list 121MPE153J.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) Serija MPE
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1189-2131
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.015µF Film Capacitor 400V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.015µF
Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
121NQ035
121NQ035
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 35V 120A D-67