10ZA22MEFCT54X7
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZA22MEFCT54X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZA22MEFCT54X7.pdf2.10ZA22MEFCT54X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZA22MEFCT54X7
Številka dela 10ZA22MEFCT54X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4818 pcs Podatkovni list 1.10ZA22MEFCT54X7.pdf2.10ZA22MEFCT54X7.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ZA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 69mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 230mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 490 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF