10ZL100MEFC5X11
RubyconRubycon
10ZL100MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ZL100MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.10ZL100MEFC5X11.pdf2.10ZL100MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10ZL100MEFC5X11
Številka dela 10ZL100MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1746268 pcs Podatkovni list 1.10ZL100MEFC5X11.pdf2.10ZL100MEFC5X11.pdf
Toleranca 100µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija ZL
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 10V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 250mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 10ZL100MEFC5X11 Lifetime @ Temp. -
Impedanca 300 mOhm Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Razširjen opis 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Aplikacije 2000 Hrs @ 105°C