10SEV33M5X5.5
RubyconRubycon
10SEV33M5X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10SEV33M5X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.10SEV33M5X5.5.pdf2.10SEV33M5X5.5.pdf3.10SEV33M5X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10SEV33M5X5.5
Številka dela 10SEV33M5X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SEV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 43mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 10SEV33M5X5.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije Automotive