10SEV22M4X5.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10SEV22M4X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SMD CAP
Podatkovni listi: 1.10SEV22M4X5.5.pdf2.10SEV22M4X5.5.pdf3.10SEV22M4X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10SEV22M4X5.5
Številka dela 10SEV22M4X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis SMD CAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SEV Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF