100ZL100MEFCT810X23
RubyconRubycon
100ZL100MEFCT810X23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100ZL100MEFCT810X23
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100ZL100MEFCT810X23.pdf2.100ZL100MEFCT810X23.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100ZL100MEFCT810X23
Številka dela 100ZL100MEFCT810X23 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119895 pcs Podatkovni list 1.100ZL100MEFCT810X23.pdf2.100ZL100MEFCT810X23.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 440mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-3700-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF