100YXM4.7MEFC5X11
RubyconRubycon
100YXM4.7MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100YXM4.7MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100YXM4.7MEFC5X11.pdf2.100YXM4.7MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100YXM4.7MEFC5X11
Številka dela 100YXM4.7MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328000 pcs Podatkovni list 1.100YXM4.7MEFC5X11.pdf2.100YXM4.7MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 29.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 70mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 100YXM4.7MEFC5X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF