100USC4700MEFC30X45
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100USC4700MEFC30X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100USC4700MEFC30X45.pdf2.100USC4700MEFC30X45.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100USC4700MEFC30X45
Številka dela 100USC4700MEFC30X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18704 pcs Podatkovni list 1.100USC4700MEFC30X45.pdf2.100USC4700MEFC30X45.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.13A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.8995A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose