100USC3300MEFC35X30
pregled izdelka
Številka dela: 100USC3300MEFC35X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100USC3300MEFC35X30.pdf2.100USC3300MEFC35X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100USC3300MEFC35X30
Številka dela 100USC3300MEFC35X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23834 pcs Podatkovni list 1.100USC3300MEFC35X30.pdf2.100USC3300MEFC35X30.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.06A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.669A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose