100NA2.2MEFC5X11
RubyconRubycon
100NA2.2MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100NA2.2MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.100NA2.2MEFC5X11.pdf2.100NA2.2MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100NA2.2MEFC5X11
Številka dela 100NA2.2MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1461162 pcs Podatkovni list 1.100NA2.2MEFC5X11.pdf2.100NA2.2MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija NA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 30mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose