100NA1MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100NA1MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.100NA1MEFC5X11.pdf2.100NA1MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100NA1MEFC5X11
Številka dela 100NA1MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1681159 pcs Podatkovni list 1.100NA1MEFC5X11.pdf2.100NA1MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija NA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1µF
Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
100NA2.2MEFC5X11
100NA2.2MEFC5X11
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Na zalogi: 1461162 pcs
Prenesi: 100NA2.2MEFC5X11.pdf
RFQ
100NC
100NC
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE 100A DC TRACTION