100MXC820MEFCSN22X30
RubyconRubycon
100MXC820MEFCSN22X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100MXC820MEFCSN22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100MXC820MEFCSN22X30.pdf2.100MXC820MEFCSN22X30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 100MXC820MEFCSN22X30
Številka dela 100MXC820MEFCSN22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49874 pcs Podatkovni list 1.100MXC820MEFCSN22X30.pdf2.100MXC820MEFCSN22X30.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.518A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose