100MXC680MEFC22X25
pregled izdelka
Številka dela: 100MXC680MEFC22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
Podatkovni listi: 1.100MXC680MEFC22X25.pdf2.100MXC680MEFC22X25.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100MXC680MEFC22X25
Številka dela 100MXC680MEFC22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43251 pcs Podatkovni list 1.100MXC680MEFC22X25.pdf2.100MXC680MEFC22X25.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3225A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose