CTL2001F
Red Lion ControlsRed Lion Controls
CTL2001F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTL2001F
Proizvajalec / znamka: Red Lion Controls
Opis izdelka SENSOR CURRENT 100A, 150A, 200A
Podatkovni listi: CTL2001F.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 522 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 522 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTL2001F
Številka dela CTL2001F Proizvajalec Red Lion Controls
Opis SENSOR CURRENT 100A, 150A, 200A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 522 pcs Podatkovni list CTL2001F.pdf
Napetost - oskrba Self Powered Serija CTL
Tip senzorja Transformer w/Conditioning Občutljivost -
Odzivni čas 100ms Polarizacija Bidirectional
Pakiranje Bulk Paket / primer Module, Single Pass Through
Izhod Ratiometric, 0 V ~ 10 V delovna temperatura -20°C ~ 50°C
Število kanalov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Linearnost -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 50Hz ~ 60Hz
Za merjenje AC natančen opis Current Sensor 100A, 150A, 200A (Selectable) 1 Channel Transformer w/Conditioning Bidirectional Module, Single Pass Through
Tok - Supply (Max) - Trenutni - zaznavanje 100A, 150A, 200A (Selectable)
Natančnost ±1%