CTLC0225B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CTLC0225B
Proizvajalec / znamka: Essentra Components
Opis izdelka LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE
Podatkovni listi: 1.CTLC0225B.pdf2.CTLC0225B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CTLC0225B
Številka dela CTLC0225B Proizvajalec Essentra Components
Opis LADDER TIE: PVC OVER 316 STAINLE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30994 pcs Podatkovni list 1.CTLC0225B.pdf2.CTLC0225B.pdf
Tip žice / kabla Ladder Premer 0.276" (7.01mm)
Natezno trdnost 225 lbs (102.06 kg) Serija CTLC
Pakiranje 100 per Pkg Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Stainless Steel 316, PVC Coated
Dolžina - Približna 8.75" Dolžina - Dejanska 0.738' (225.00mm, 8.86")
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti PVC Coated
natančen opis Ladder Black 2.80" (71.12mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 0.738' (225.00mm, 8.86") Barva Black
Premer snopa 2.80" (71.12mm)