UMV-3650-R16-G
RFMDRFMD
RFMD
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMV-3650-R16-G
Proizvajalec / znamka: RFMD
Opis izdelka VCO 3650MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Podatkovni listi: UMV-3650-R16-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMV-3650-R16-G
Številka dela UMV-3650-R16-G Proizvajalec RFMD
Opis VCO 3650MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4254 pcs Podatkovni list UMV-3650-R16-G.pdf
Napetost - oskrba 5V Nastavitev napetosti (VDC) 0.5V ~ 4.5V
Velikost / dimenzija 0.50" x 0.50" (12.7mm x 12.7mm) Serija UMV
Potiskanje (MHz / V) 36 Moč (dBm) -
Vrsta faze hrupa (dBc / Hz) -102 Pakiranje Tray
Paket / primer 16-QFN, Variant delovna temperatura -
Icc Max 27mA (Typ) Višina 0.180" (4.57mm)
Frekvenčni razpon 3600MHz ~ 3700MHz Frekvenca - Center 3650MHz
natančen opis 3650MHz Center Frequency 0.5V ~ 4.5V Voltage Controlled Oscillator dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonična, Typ (dBc) -15