UMV-3050-R16-G
RFMDRFMD
RFMD
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UMV-3050-R16-G
Proizvajalec / znamka: RFMD
Opis izdelka VCO 3050MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Podatkovni listi: UMV-3050-R16-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UMV-3050-R16-G
Številka dela UMV-3050-R16-G Proizvajalec RFMD
Opis VCO 3050MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4115 pcs Podatkovni list UMV-3050-R16-G.pdf
Napetost - oskrba 5V Nastavitev napetosti (VDC) 0.5V ~ 4.5V
Velikost / dimenzija 0.50" x 0.50" (12.7mm x 12.7mm) Serija UMV
Potiskanje (MHz / V) 3 Moč (dBm) 0 ±2.5
Vrsta faze hrupa (dBc / Hz) -102 Pakiranje Tray
Paket / primer 16-QFN, Variant delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Icc Max 28mA (Typ) Višina 0.180" (4.57mm)
Frekvenčni razpon 3000MHz ~ 3100MHz Frekvenca - Center 3050MHz
natančen opis 3050MHz Center Frequency 0.5V ~ 4.5V Voltage Controlled Oscillator 0 ±2.5 dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonična, Typ (dBc) -15