QAM-RX5-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-RX5-433 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QAM-RX5-433
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SIL
Podatkovni listi: QAM-RX5-433.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije QAM-RX5-433
Številka dela QAM-RX5-433 Proizvajalec RF Solutions
Opis MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SIL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4450 pcs Podatkovni list QAM-RX5-433.pdf
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Občutljivost -106dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena QAMRX5433 delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol AM
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 433MHz Lastnosti -
natančen opis - RF Receiver AM 433MHz -106dBm 3KHz PCB, Through Hole Module Hitrost prenosa podatkov (Max) 3KHz
Podatkovni vmesnik PCB, Through Hole Tok - sprejemanje 4.7mA