QAM-RX2-433
RF SolutionsRF Solutions
QAM-RX2-433 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QAM-RX2-433
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RECEIVER REGEN AM SUPER 433MHZ
Podatkovni listi: QAM-RX2-433.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije QAM-RX2-433
Številka dela QAM-RX2-433 Proizvajalec RF Solutions
Opis RECEIVER REGEN AM SUPER 433MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5262 pcs Podatkovni list QAM-RX2-433.pdf
Napetost - oskrba 5V Paket naprave za dobavitelja -
Serija - Občutljivost -105dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer 17-SIP Module, 8 Leads
Druga imena QAMRX2433 delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol ASK
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost AM Lastnosti -
natančen opis - RF Receiver ASK AM -105dBm Through Hole Hitrost prenosa podatkov (Max) -
Podatkovni vmesnik PCB, Through Hole Tok - sprejemanje 4.5mA