ALPHA-RX915S
RF SolutionsRF Solutions
ALPHA-RX915S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALPHA-RX915S
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RECEIVER RF ALPHA 5.4V 915MHZ
Podatkovni listi: ALPHA-RX915S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALPHA-RX915S
Številka dela ALPHA-RX915S Proizvajalec RF Solutions
Opis RECEIVER RF ALPHA 5.4V 915MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4039 pcs Podatkovni list ALPHA-RX915S.pdf
Napetost - oskrba 2.2 V ~ 5.4 V Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Občutljivost -98dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena ALPHARX915S delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol FM, FSK
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 915MHz Lastnosti -
natančen opis - RF Receiver FM, FSK 915MHz -98dBm 115.2kbps PCB, Surface Mount Module Hitrost prenosa podatkov (Max) 115.2kbps
Podatkovni vmesnik Solder Pad Tok - sprejemanje 12.5mA