ALPHA-RX433S
RF SolutionsRF Solutions
ALPHA-RX433S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALPHA-RX433S
Proizvajalec / znamka: RF Solutions
Opis izdelka RECEIVER RF ALPHA 5.4V 433MHZ
Podatkovni listi: ALPHA-RX433S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
17 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ALPHA-RX433S
Številka dela ALPHA-RX433S Proizvajalec RF Solutions
Opis RECEIVER RF ALPHA 5.4V 433MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11252 pcs Podatkovni list ALPHA-RX433S.pdf
Napetost - oskrba 2.2 V ~ 5.4 V Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Občutljivost -100dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena ALPHARX433S delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol FM, FSK
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 433MHz Lastnosti -
natančen opis - RF Receiver FM, FSK 433MHz -100dBm 115.2kbps PCB, Surface Mount Module Hitrost prenosa podatkov (Max) 115.2kbps
Podatkovni vmesnik Solder Pad Tok - sprejemanje 11mA