R-78T3.3-1.0/FC-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78T3.3-1.0/FC-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R-78T3.3-1.0/FC-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: R-78T3.3-1.0/FC-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije R-78T3.3-1.0/FC-R
Številka dela R-78T3.3-1.0/FC-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8754 pcs Podatkovni list R-78T3.3-1.0/FC-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - Vhod (Min) 7V Napetost - Vhod (maks.) 42V
Tip Non-Isolated PoL Module Velikost / dimenzija 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm)
Serija INNOLINE R-78T-1.0 Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5-SMD Module, 3 Leads
Druga imena 80099296
R-78T3.3-1.0/FC-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti SCP Učinkovitost 88%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 7V - 42V Input Tok - izhod (maks.) 1A