R-78T3.3-1.0/AC-R
RECOM PowerRECOM Power
R-78T3.3-1.0/AC-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: R-78T3.3-1.0/AC-R
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Podatkovni listi: R-78T3.3-1.0/AC-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije R-78T3.3-1.0/AC-R
Številka dela R-78T3.3-1.0/AC-R Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8591 pcs Podatkovni list R-78T3.3-1.0/AC-R.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - Vhod (Min) 7V
Napetost - Vhod (maks.) 42V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm) Serija INNOLINE R-78T-1.0
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-SMD Module Druga imena 80099290
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 7V - 42V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije -