LC4HW-R6-DC24VS
PanasonicPanasonic
LC4HW-R6-DC24VS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC4HW-R6-DC24VS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 6 CHAR 12-24V PNL MT
Podatkovni listi: LC4HW-R6-DC24VS.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 946 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 946 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC4HW-R6-DC24VS
Številka dela LC4HW-R6-DC24VS Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 6 CHAR 12-24V PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 946 pcs Podatkovni list LC4HW-R6-DC24VS.pdf
Utež - Napetost - oskrba 12 ~ 24VDC
Tip Preset Oblika časa -
Sklop zaključka Screw Terminal Serija LC4H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay Druga imena 1110-2488
LC4HW-R6-DC24VS-ND
Q1353564
delovna temperatura -10°C ~ 55°C Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature
Število znakov na vrstico 6, 6 Tip montaže Panel Mount
Vrsta vnosa No Voltage Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Vrsta zaslona LCD - Dual Color Characters, Backlight Znaki prikaza - višina -
Count Rate 30Hz, 5kHz