LC4HW-R6-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC4HW-R6-AC240V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 867 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC4HW-R6-AC240V
Številka dela LC4HW-R6-AC240V Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 867 pcs Podatkovni list
Utež - Napetost - oskrba 100 ~ 240VAC
Tip Batch, Tachometer, Timer, Totalizer Oblika časa -
Sklop zaključka Plug In, 11 Pin (Octal) Serija LC4H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (2) delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature Število znakov na vrstico 6, 6
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa No Voltage
Znaki prikaza - višina - Count Rate 30Hz, 5kHz