DSP1A-L2-DC24V-R
PanasonicPanasonic
DSP1A-L2-DC24V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSP1A-L2-DC24V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Podatkovni listi: DSP1A-L2-DC24V-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSP1A-L2-DC24V-R
Številka dela DSP1A-L2-DC24V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11681 pcs Podatkovni list DSP1A-L2-DC24V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 19.2 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija DSP Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-6162
DSP1A-L2-DC24V-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 8A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Latching, Dual Coil Odpornost na kolut 1.92 kOhms
Moč tuljave 300 mW Tok tekočine 12.5mA