DSP1A-L2-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DSP1A-L2-DC12V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSP1A-L2-DC12V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Podatkovni listi: DSP1A-L2-DC12V-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSP1A-L2-DC12V-R
Številka dela DSP1A-L2-DC12V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12362 pcs Podatkovni list DSP1A-L2-DC12V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija DSP Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 60°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Ocena stika (trenutna) 8A
Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Latching, Dual Coil
Odpornost na kolut 480 Ohms Moč tuljave 300 mW
Tok tekočine 25.0mA