CB1-T-R-M-12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1-T-R-M-12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CB RELAY WITH ISO TERMINAL
Podatkovni listi: 1.CB1-T-R-M-12V.pdf2.CB1-T-R-M-12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB1-T-R-M-12V
Številka dela CB1-T-R-M-12V Proizvajalec Panasonic
Opis CB RELAY WITH ISO TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19961 pcs Podatkovni list 1.CB1-T-R-M-12V.pdf2.CB1-T-R-M-12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 7 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 14VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk Druga imena 255-6149
CB1-T-R-M-12V-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Resistor, Sealed - Fully
Ocena stika (trenutna) 40A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 89.5 Ohms
Moč tuljave 1.6 W Tok tekočine 134mA